Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
своими руками

Все виды перевода, языковые курсы, консультации по вопросам миграции и регистрации.

Все виды перевода, языковые курсы, консультации по вопросам миграции и регистрации.

Все виды перевода, языковые курсы, консультации по вопросам миграции и регистрации.

joomla templates

Як працювати дома в якості позаштатного перекладача?

Для багатьох людей, бути позаштатним перекладачем – це ідеальна робота, яка  дійсно має деякі хороші привілегії. Для тих з вас, хто воліє працювати у своїх тапках або ж не може дозволити собі орендувати офіс, ось кілька порад, як працювати  дома.

Кроки

1. 1

Стати кваліфікованим перекладачем. Це само собою зрозуміло, чи не так? Ось деякі поради, перевірте, як домогтися успіху в якості позаштатного перекладача;  Як стати перекладачем; Як стати професійним перекладачем або усним перекладачем.

2. 2

Переконайтеся, чи країна в якій ви проживаєте вимагає від вас реєстрації; дізнайтеся про те  як платити податки та все інше, адже  ви не хочете потрапити в біду. Деякі країни мають різні законодавства і вимагають різні речі в залежності від того ви працюєте дома чи ні.

3. 3

Вам потрібно буде переконатися, що ви активні в бізнесі, це не має нічого спільного з тим чи працюєте ви дома  чи ні. Тому перевірте, як домогтися успіху в якості позаштатного перекладача та пошукайте поради з цього приводу.

4. 4

Оцініть свою домашню ситуацію. У вас є багато місця? Ви живете з кимось? Чи можете ви потенційно зустрічатися з клієнтами там?

5. 5

Якщо ви живете з сім'єю, партнером, батьками або ж  маєте  сусідів по квартирі, переконайтеся, що вони розуміють, коли вас не можна турбувати. Як знак зайнятості, просте закриття дверей працює досить добре.

6. 6

Якщо ваше місце не підходить для зустрічей з клієнтами, це може бути проблемою. Або ви можете спробувати пристосувати його(однак, це  вимагає часу і грошей), або ви можете зустрічатися з клієнтами зовні (що з іншого боку, менш зручно).

7. 7

Переконайтеся, що у вас є все, що необхідно. Як перекладачу, вам не потрібно багато речей - комп'ютер, підключення до Інтернету, принтер, словники і деяке канцелярське приладдя, як правило, роблять свою справу. (Особиста Примітка: Якщо ви нормальна людина, вам, швидше за все, знадобиться кава, багато кави.).

8. 8

Створіть хороші придатні для роботи умови. Переважно, це має бути окрема кімната для вас, щоб працювати  там, де ніхто не турбуватиме вас. Однак, це не є обов’язковим. Просто майте зручний стіл де-небудь, де ви зможете сконцентруватися. Обирайте добре, адже якщо ви будете успішними, то ви проводитимете там  багато часу.

9. 9

Організуйте свій час. Це завжди важливо, але особливо, коли  працюєш дома, тому що це може створити оману того, що існує відсутність необхідності працювати і ви можете легко почати здавати позиції. Зробіть графік, працюйте ефективно і обов'язково тримаєте крайні терміни.